RE-BALANCE THERAPY
İnsanlar kendi içlerinde kendileriyle saklambaç oynarlar çoğu zaman.
‘RE-BALANCE THERAPY’ insanın kendi kendisini sobelemesidir. Dünya’da tek ve yeni olan bu sistem sobelemeyi uyum ve ahenk içinde dengeli bir şekilde yapılandırır. Bu terapi sistemi enerji, arketipsel bilgiler, psikoloji ve kişisel analizlerin bilgileriyle birleşerek ortaya çıkmıştır. 
Kendi benliğimizi, içimize öylesine saklarız ki onu görmemek için binlerce maske kullanırız. Çevremizden, hatta kendimizden dahi içimizdeki bazı duyguları gizleriz.

Kendimize o duyguları itiraf edemez, varlıklarını kabulde de zorlanırız. Ve görmemeye çalıştığımız bu duygular görülmek için katlanarak,büyüyerek hayatımızda önümüze çıkmaya başlar, tâ ki biz onu görüp fark edene kadar… İstedikleri sadece varlıklarının kabulüdür. Duygularımız, onları yönetmemizi, onlara hâkim olmamızı isterler. Bizlerse çoğu zaman kendimizi duyguların hâkimiyetine bırakırız ve artık bu duyguların yönettiği ‘o’ kişi oluruz. Yapıtaşımız olan ve Yaradan’ın bize sunduğu El Hâkim’in niteliğini kullanamamaya başlarız. İşte bu nokta, kendimizi ve mutluluğumuzu kaybettiğimiz noktadır. Bu noktada ‘RE-BALANCE THERAPY’ bize, bizi göstermek ve görmemiz gerekeni görebilmek, o duyguya da hâkim olabilmek için gerekli enerjiyi bize aktarmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir. Hepimiz biraz kıskanç, biraz haris, biraz inatçı, biraz kaprisli, biraz bencil, biraz kabulsüz bir şekilde yaşam içindeyiz ve tabiî ki bunlar olacak. Biz insanız… İnsanlık için sunulmuş her türlü duygu ve düşünceyi içimizde taşırız… Önemli olan bizde var olan bu duyguların denge içinde yaşama sunulması. Sadece pozitifler benim, bende negatif yok demek kendini kabul etmemekten öte bir şey değildir. İçimize gömdüğümüz duygular, duygusal bedenimiz de varlığını (biz ne kadar kabul etmesek de) sürdürürler ve bizim onları görmemiz için bize sinyal verirler. Bu sinyaller çevremizdeki kişilere, onlardan da bize yansır ve o kişiler bizim Pandora’nın kutusunda gibi sakladığımız, görmek istemediğimiz ve kabul etmediğimiz duyguları bize yansıtırlar. 
 
Biz artık biliyoruz ki hastalıkların nedeni aslında duygusal bedenimizde yaşadıklarımızla alakalıdır. İşte bu yüzdendir ki, burada yaşanan duygusal çözümlenmeler direkt olarak bedensel şifalanmamızı da beraberinde getiriyor. RE-BALANCE THERAPY, kavramların enerjilerini kartların merkezine odaklayan sembollerle çalışan bir terapi sistemidir. Sadece bireylerin üstünde değil, anahtar olan kavramlar üstünde de kuvvetli bir çalışma olanağı sağlar. Son derece etkili bu sistemi tüm terapist, yaşam koçu, kişisel gelişim uzmanlarımıza ve bu alanda çalışmak isteyen dostlarımıza açtık. Bu alanda gelişmek ve seanslarına başarılı çözümler katmak isteyen tüm profesyonelleri Yurdaay ONARAN tarafından geliştirilen Re-Balance Therapy ile tanışmak için İSİS MU AKADEMİ’ye bekliyoruz...

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder