Astroloji

Doğumunuzla getirdiğiniz kaderin ipuçları yıldız haritasında saklı. İçsel kaynaklarınızı öğrenip yol almayı seçerseniz yolunuzu aydınlatabilirsiniz.

Hangi alanlarda güçlüsünüz, nerelerde zayıfsınız, hangi yöne gitmeniz yolunuzu açar, hangi olaylar size öğretecek, hayatınızdaki engeller neler olabilir, bunlarla nasıl başa çıkabilirsiniz, bütün hepsi nasıl bir kişilik yaratır, yolunuzu neler açar kişilik haritanız bunları gösterir.


Kader yaptığımız seçimlerdir. Ne zaman karşınıza hangi seçimler çıkacak, bunlara neler, kimler vesile olacak, nasıl davranırsanız fayda sağlarsınız, nasıl davranırsanız haritanızı gerçekleştirir ve tekamülünüzü sağlarsınız öğrenmek istiyor musunuz? Paranızda, işinizde, çocuklarınızın hayatında neler olacak? İlişkileriniz nereye varacak? Kimler yolunuzu açacak, bir yıl içinde neler olacak, bütün bu saydıklarımızı 3 saatlik bir seansta toparlıyoruz. Önemli tarihleri belirliyoruz. Görüşmemizin kayıtlarını da size veriyoruz. Yapmanız gereken sadece Doğum yerinizi, Gün, Ay ve Yıl olarak Doğum tarihinizi, Doğum saatinizi bildirip randevu almanız ve varsa yanınızda bir usb bellek getirmeniz.

Sevgiyle görüşmek üzere...

Astrolog Nihal Artar

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder