3. GÖZ dergisinde Güler Pınarbaşı ile Çağatay Uzun: Mucizenin Doğumu Röportajı

Çağatay Uzun: Mucizenin Doğumu   Çağatay Uzun doğum sırasında annesinin doğum kanalına sıkışınca kafatası kemikleri üst üste geçtiği için büyük bir beyin hasarı ile başladı hayatına. Yaşanan durum oldukça ciddi olmasına rağmen teşhis de geç olunca, modern tıp için “umutsuz bir vaka” oldu Çağatay. Ancak..

Devamını Oku

Ayşe Arman’ın Saba Deniz Uzun ile 18 Ağustos 2013 Röportajı

Psişik ameliyat Âşık oluyorsun… Evleniyorsun…   Sevdiğin adamdan hamile kalıyorsun… Mutluluktan ölmek üzeresin… Çocuğun oluyor… Bir de öğreniyorsun ki, doğum sırasında yaşanan bir komplikasyon yüzünden bebeğinin beyni yüzde 80 hasarlı! Spastik yani! Oturamıyor, konuşamıyor, göremiyor! İnsa..

Devamını Oku

3. GÖZ dergisinde Güler Pınarbaşı ile Re-Balance Therapy

RE-BALANCE THERAPY İnsanlar kendi içlerinde kendileriyle saklambaç oynarlar çoğu zaman. ‘RE-BALANCE THERAPY’ insanın kendi kendisini sobelemesidir. Dünya’da tek ve yeni olan bu sistem sobelemeyi uyum ve ahenk içinde dengeli bir şekilde yapılandırır. Bu terapi sistemi enerji, arketipsel bilgiler, psikoloji ve ki..

Devamını Oku

Yurdaay ONARAN'la Hipnoz üzerine...

Yurdaay ONARAN'la Hipnoz üzerine...   1-Hipnoz nedir?   Hipnozun sözlük anlamı: Bir şahıs tarafından diğer bir şahsın hareketlerini kontrol edebilir şekilde derin uykuya benzer bir duruma sokulması halidir.   Pek çok insan uyku ve hipnozu benzer durumlar olarak bağdaştırır. Dış görünüşe göre bu geçerli olabilir fakat zi..

Devamını Oku

Dünyada Bir İlk Re-Balance Therapy

Re-Balance Therapy   1- Re-Balance Therapy nedir?   Kendi benliğimizi,  kendi içimize öylesine saklarız ki görmemek için binlerce maske kullanırız. Çevremizden, hatta kendimizden içimizde ki duyguları gizleriz. Kendimize dahi o duyguları itiraf edemez, varlığını kabul de zorlanırız. Ve bu duygular görülmek ister, ne kadar gör..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder