Eğitimci Eğitimi
Kişisel gelişim dünyasında profesyonel bir eğitimci olarak kendinizi geliştirmek ve püf noktaları öğrenmek için Eğitimci Eğitimi programı ile bütün ince ayrıntılarla becerilerinizi pekiştiriceksiniz. 

Hemen gelin Yurdaay ONARAN'ın kurmuş olduğu İSİS MU AKADEMİ'de Yaşam Koçluğu, NLP, Kuantum ve kişisel gelişim için hazırladığınız tüm seminer ve sunumlarınızda kullanabileceğiniz ustalık becerilerini kazanın....

Uzmanlık seviyesinde iletişim ve ikna etme kabiliyetinizle yaşamınıza konfor katın... ‘’PÜF NOKTASI’’ hikayesi  bu eğitimin önemini daha net anlatıyor.
Vaktiyle testi ve çanak-çömlek imal edilen kasabalardan birinde, uzun yıllar bu meslekte çalışan bir çırak, kalfa olup artık kendi başına bir dükkan açmayı arzu eder olmuş. Ne yazık ki her defasında ustası ona:
“Sen daha bu işin püf noktasını bilmiyorsun, biraz daha emek vermen gerekiyor” dermiş.
Ustasının bu sonu gelmez nasihatlerinden sıkılan kalfa, artık dayanamayıp gidip bir dükkan açmış. Açmış açmasına da yeni dükkanında güzel güzel yaptığı testiler, küpler, vazolar, sürahiler onca titizliğe ve emeğe rağmen orasından burasından yarılmaya, yer yer çatlamaya başlamış. Kalfa bir türlü bu çatlamaların önüne geçememiş. Nihayet ustasına gidip durumu anlatmış.
Ustası ona, “Sana demedim mi evladım? Sen bu işin püf noktasını henüz öğrenmedin. Bu sanatın bir püf noktası vardır” demiş.
Usta bunun üzerine tezgaha bir miktar çamur koymuş ve, “Haydi” demiş, “Geç bakalım tezgahın başına da bir testi çıkar. Ben de sana püf noktasını göstereyim.”
Eski çırak ayağıyla merdaneyi döndürüp çamura şekil vermeye başladığında usta önünde dönen çanağa arada sırada "püf!" diye üfleyerek zamanla testiyi çatlatacak olan bazı küçük hava kabarcıklarını patlatıp gitmiş. Böylece çırakta bu sanatın “püf!” denilen noktasını öğrenmiş.
Her sanatın incelik gereken nazik kısmına da o günden sonra “püf noktası!” denilmeye başlanmış.
Onca emeğe rağmen küçük ve basit görülen hava kabarcıklarını patlatmayı ihmal etmek tüm emekleri yok ediyor. Basit fakat etkili bir yöntemle tüm emek zayi olmaktan kurtuluyor.
 
Vereceğiniz eğitim ve seminerleriniz de "İnsan" denen o muazzam varlığın kendini işlemesine yardımcı oluyorsunuz. İşte tamda bu noktada işin püf noktası oldukça önem kazanıyor.
 
Eğitimci Eğitimine katılım için, Yaşam Koçluğu, NLP, Kuantum alanlarında eğitim almış olmak gerekmektedir.
 
EĞİTİMCİ EĞİTİMİ 
  • 6 GÜN 48 SAAT

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder