Grup Terapileri
Grup Terapileri; bir konu başlığı içerikli grup terapileri, bir ya da birden fazla terapistle, 4 ile 8 danışanın birbirleriyle etkileşerek problemleri fark ettikleri ve bir çok terapi sisteminin uygulandığı, çözüm yollarıyla bireylerin desteklendikleri bir zaman dilimini kapsar.
 
Danışanlar, benzer sorunların paylaşımı ile yaşam felsefelerinin ortak etkileşimini yakalayarak, sorunlarının içinde yalnızlık duygusundan kurtulmayı daha ilk anlarda yaşayacaklar.  Grup Terapileri bireylerin duyguları, sorunları, düşünceleri ile 
 
anlaşılmalarının rahatlığıyla temel saygı ve sevgi ortamında sosyalleşmelerine yardımcı olacaktır. 

Grup Terapileri paylaşılan bilgilerin ışığında, farklı bakış açıları ile yaşamlarına bakmak ve yaşam analizlerinin de getirdiği farkındalıkla, bireylerde davranış değişiklikleri yaşatacaktır. Yaşanacak her davranış ve algı değişikliği, karakter ve kişisel gelişimi getireceğinden, kişide, yakın çevresinde ve yaşamında uyumlu, huzurlu, mutluluk verici değişimler yaşatacaktır.
 
Grup Terapileri, kişilerin aidiyet duygusunu da besleyeceğinden yaşamda köklenmeyi getirecek, bu da dünya ile ruhsal bağını güçlendirecektir.
 
Grup dinamiği hem kendinizi kabullenme, hem de çevrenizce kabullenilebilme ve onaylanabilmenin duygusunu sizlere yaşatacaktır.
 
Danışanlar birbirlerinin çözümlenmiş sorunlarının etkilerini birbirlerinde şahit olarak, yapabilirliklerini artıracaklardır. Birbirine destek ve yardımcı olmanın verdiği güven duygusu ile yaşamda daha güçlü bir yapılanma yaşayacaklardır.
 
Yurdaay ONARAN ve diğer terapistlerimizle İSİS MU AKADEMİ'de gerçekleşen farklı konu başlıklı Grup Terapilerimize sizleri bekliyoruz...DÖNÜŞÜMÜN TAM ZAMANI...

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder