KİŞİSEL GELİŞİM PAKETİ

GELDİĞİNİZ GİBİ GİDEMEYECEĞİNİZ EĞİTİMLER... Size hem kendinizi hem de bir meslek kazandıracak eğitim paketi %20 indirimle İSİS MU AKADEMİ'de... KİŞİSEL GELİŞİM UZMANLIĞI PAKETİ BU EĞİTİMLERDE NE Mİ VAR? Daha mutlu, sağlıklı, başarılı olmak var.... Hedef belirleyip, istenilen sonuçlara ulaşmak, Motivasyon ve performansı..

Devamını Oku

İSİS MU AKADEMİ 'de Şubatın Son Haftası yine güzel bir programla sizlerleyiz :)

22 Şubat Pazartesi  Bireysel Seanslar – Biorezonansla Sigara Bırakma, Zayıflama, Detoks çalışmaları 23 Şubat Salı  Yurdaay Onaran’la İstanbul Haftaiçi Yaşam Koçluğu Sertifikasyonu – Biorezonansla Sigara Bırakma, Zayıflama, Detoks çalışmaları 24 Şubat Çarşamba Yurdaay Onaran’la Aile Sistem Dizimi –..

Devamını Oku

Gözlerindeki perdeyi arala...

"Ay doğmuyorsa yüzüne,  Güneş vurmuyorsa pencerene, Kabahati ne güneşte, ne ayda ara... Gözlerindeki perdeyi arala..." Mevlana

Devamını Oku

Kabul...

"Bu ânı bütünüyle kabullendiğinizde, olan ile artık tartışmadığınızda, zorlayıcı düşünme itilimi azalır ve onun yerini uyanık bir dinginlik alır.  Siz tamamen bilinçlisinizdir, ancak zihin bu ânı hiçbir biçimde nitelendirip etiketlememektedir.  Bu içsel direnmeme hali sizi insan zihninden sonsuz derecede daha büyük olan koş..

Devamını Oku

Hep aynı...

"Her şeye aynı açıdan bakarsan, Hep aynı şeyleri düşünürsün. Hep aynı şeyleri düşünürsen, Hep aynı şeyleri yaparsın, Hep aynı şeyleri yaparsan, Hep aynı sonuçları elde edersin. Hep aynı sonuçları elde edersen, Hep ya mutlu ya da hep mutsuz olursun..." Carlos Castaneda

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder