Kuantum Terapi
KUANTUM TERAPİ 
 

Her var oluşun bir dalga boyutu vardır ve bu dalga boyutlarını frekans olarak adlandırırız. Biz düşünen varlıklar olarak bu frekansların dalga boylarını düşüncelerimizle etkiliyor ve bu etkileşim de bedene tesir ediyor. Yaşamda bedenle ruh uyumunu etkileyen bu düşünceler zanlar olarak, bedene yerleşen frekansları oluşturuyor. Kuantum terapi ile bu frekansları kişi için en uyumlu frekansa çekebilme şansını yakalayabiliyoruz. Bedene kayıtlanmış sorunlu bir zannın dönüşümünü atom altı parçacıklarının üstüne çalışarak dengeleyebiliyoruz.

Bu kuantum terapi sistemi kişinin yaratıcı düşünme becerisini arttıran, evrensel sistemin işleyişini anlamasını sağlar. Kuantum terapi sırasında hiç bir yan etkiye girilmeden kişinin yaşadığı farkındalığının, kişinin mini atomik alanından bedenine geçişini sağlayan sistemdir. Güvenli ve anda oluşuma hizmet eden bir çalışmadır. Hayatımızı tamamen değiştirecek olguları farkedip, kalıplaşmış düşüncelerimizden kurtularak düşünce ve inanç sınırlarımızın esnekliğinde bizi biz yapan değerlere ulaşmamıza olanak tanır.
 
Kuantum terapide aklın işleyiş sürecine tanıkla, düşüncelerin akışından ayrı kalma duygusunu keşfedip, mucizevi bir şekilde iyileşin… Yurdaay ONARAN ve profesyonel yaşam koçlarımızla İSİS MU AKADEMİ'de adım atın...

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder