Öğrenci Koçluğu
Öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu içinden çıkan branşlaşmış bir koçluk sistemidir. Bu sistemde öğrenciye takviye olabilecek ve koçluğu destekleyecek biraz Pedagojik bilgi, bunun yanısıra NLP, EFT, Kuantum Terapi, gerekli görülürse hipnotik yaklaşımlarla öğrenciyle çalışılır. 

Bu koçluk sistemi ebeveynin algısı içindeki öğrencinin aldığı tesiri analiz edebilmek ve bunu hem öğrenci hem de ebeveyn üstünde dengeye çekebilmek üstüne hazırlanmıştır.  

Hedefi olmayan ve bunun nasıl belirleneceğini bilmeyen öğrencilere uygun hedefi buldurmak ve bu hedefe gitmesini sağlayacak adımları belirlemek öğrenci koçluğunun ana amaçlarından biridir.   

Öğrencinin başarısına engel olan aşırı heyecan, motivasyon düşüklüğü, isteksizlik, başarısızlık kaygısını ortadan kaldırmak, öğrencideki yetenekleri ve güçlü yanları belirleyerek süreç boyunca öğrencinin motivasyonunu arttırmak öğrencinin hedefe daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.
 
Bu öğrenci ve ebeveyne yapılan koçluk seanslarıyla öğrencinin mutlu bir birey olarak hayata atılmasını sağlamak bizim için oldukça önemli çünkü gelecek demek onlar demek…
 
Öğrenci koçluğu seansları  Yurdaay ONARAN ve profesyonel yaşam koçlarımızla İSİS MU AKADEMİ'de gerçekleşmektedir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder