İnsan gerçek yüzüne umutla, huzurla ve kendine inanarak bakabilir…
Dengeli, güvenli, bizi daha kısa yoldan kendimize götürebilecek olanakları görmenin tam zamanı…
 
RE-BALANCE THERAPY NEDİR?
Kendi benliğimizi,  kendi içimize öylesine saklarız ki görmemek için binlerce maske kullanırız. Çevremizden, hatta kendimizden dahiiçimizde ki duyguları gizleriz. Kendimize dahi o duyguları itiraf edemez, varlığını kabul de zorlanırız.

Ve bu duygular görülmek ister, ne kadar görmemeye çalışırsak o kadar hayatımızda önümüze çıkarlar. İstedikleri sadece varlıklarının kabulüdür. Bizim duygularımız, bizim onları yönetmemizi ister, onlara hâkim olmamızı isterler. Bizlerse çoğu zaman kendimizi duyguların hâkimiyetine bırakırız ve artık duyguların yönettiği kişi oluruz. Yapı taşımız olan ve Yaradan’ın bize sunduğu El- Hâkim niteliğini kullanamaz oluruz. Hangi duygumuz bizi yönetiyorsa o oluruz.  İşte bu nokta, kendimiz ve mutluluğumuzu kaybettiğimiz noktadır. Bu noktada ‘RE-BALANCE THERAPY’ bize bizi göstermek ve görmemiz gerekeni görebilmek, o duyguya da hâkim olabilmek için gerekli enerjiyi bize aktarmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir.

Hepimiz biraz kıskanç, biraz haris, biraz inatçı, biraz kaprisli, biraz bencil, biraz kabulsüz yaşam içindeyiz ve tabiî ki bunlar olacak. Biz insanız… İnsanlık için sunulmuş her türlü duygu ve düşünceyi içimizde taşırız.

Önemli olan bizde var olan bu duyguların denge içinde yaşama sunulması. Sadece pozitifler benim bende negatif yok demek kendini kabul etmemekten öte bir şey değildir.

İçimize gömdüğümüz duygular, duygusal bedenimiz de varlığını (biz ne kadar kabul etmesekte) sürdürürler ve bizim onları görmemiz için bize sinyal verirler. Bu sinyaller çevremizdeki kişilere, onlardan da bize yansıtılır ve o kişiler bizim Pandora’nın kutusunda gibi sakladığımız, görmek istemediğimiz ve kabul etmediğimiz duyguları bize yansıtırlar.

Ve biz hep onlarda olanları görür, onlardan yakınır, yakınırız. Gerçekte onların bizim en derinlerdeki yansımalarımız olduğunu kabul edemeyiz.
Bu kabulü görebilmek ve gerçekleştirebilmek için,

İçinizdeki size sizle bakalım…
Gerçek duygularınıza, düşüncelerinize bakalım…
En yakınlarınızla yüzyüze sadece sizin bileceğiniz çözüme bakalım…
En derin sizde neler var, neler yok siz bulun…
Siz sizle, yüzyüze sizi kabul ile özgürleşin…
Yeni bir çalışma alanında buluşup, yeni sizi keşfedin…

 
RE-BALANCE THERAPY NASIL BİR ÇALIŞMADIR?

Her şey enerjiden oluştuğuna göre duygularımızın, hislerimizin, algılarımızın da bir enerjisi var. Bu enerjiler belli bir sistem içinde sembollerle kartlara yükleniyor ve bu kartların üstüne çıkıldığında beden bu enerjilere cevap veriyor. Nasıl cevap verdiğini ise ancak kartların üstüne çıktığınızda anlayabilirsiniz. Genellikle bizi kontrolüne almış duygularımızda beden öne arkaya, sağa sola, salınımlarla, dizlerde titremelerle ve bunun gibi bedensel tepkilerle cevap veriyor.  Kartların enerjisi burada bedeni denge içine alana kadar terapiye devam ediyor.
 
Biz artık biliyoruz ki hastalıkların nedeni aslında duygusal bedenimizde yaşadıklarımızla alakalıdır. İşte bu yüzdendir ki, burada yaşanan duygusal çözümlenmeler direk olarak bedensel şifalanmamızı da beraberinde getiriyor.
 
 
BU BİZE NE KAZANDIRIR?

Bu bize kendimizi tanımamızı ve içimizde görmekten korktuğumuz ama hayatımızın kontrolünü de eline verdiğimiz duygularımızla yüzleşme ve tekrar kendi idaremizi elimize almamıza yarıyor.
 
RE-BALANCE THERAPY NASIL UYGULANIR? İLK AŞAMASI NEDİR? NASIL İLERLEYECEKTİR?

Bu çalışma ön görüşme yapılarak başlar. Ön görüşmede kişiye koçluk yapılır. Burada kişinin tıkandığı duygular ve sorunlar belirlenir. Arkasından gerekli kartların seçimi ile çalışma başlar.
Kişi kendisi ve yaşamı ile o alanda baş başadır ve kendi içinde seyahate başlar. Bu inanılmaz bir maceradır. Hayatla sörf yapmaya benzer ve dengeyi bulana kadar da devam eder.
Her seans kendi başına bir şifadır. Kişinin kabulüne göre gelişim gösterir.
Tamamen kişinin kendisi ile yüz yüze kaldığı bir çalışma olduğu ve kendi söylemleri ile kendinden kendine iletişim sağladığı için çok etkili olur. Sadece kişinin hayatını yansıtan kartları açılır, kişi hangi kartın ne enerji taşıdığını bilmediği için sadece hissedişlerini dile getirir, içinde hiç bir şeyi saklamaya ihtiyaç duymadan kendini ifade eder ve kartlar açıldığında kendinden kendine söyledikleri ile yüzleşir. Bu terapi bir başkası kişiye hiçbir şey söylemediği için daha etkili olur ki, kişi içindekilerinin farkındalığıyla hayat yoluna bambaşka devam etmiş olur. “Artık neyi kontrol etmesi gerekir, hangi duygusu haddini aşmış?” ve “Kişiler ile ilişkisindeki engeller ne?” bunu görebilir.
 
SİZCE BU KİŞİNİN HAYATINA NE KATAR?

Kişi kendinden sakladıklarını gördükçe, içindeki bilemediği düğümler çözülmeye başlar. Belki de o ana kadar hiç fark edemediği duygular farkındalığa dönüşmüş olur. Burada kişiler bazen ağlar, bazen de katılırcasına güler, terlemeler, titremeler ya da bedenin tamamen gevşeyerek boşalmasıyla içinde yıllarca sıkışmış olan enerjisi çözülmeye başlar. Bu çözülmelerle kişide değişim-dönüşüm olur ve kişi yeniden yapılanma sürecine geçer.
 
BU YAPILANMA SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Aslında evrende boşluk yoktur ve boşalan alanı hemen başka bir şey doldurur. Bu teknikle çalışan enerji, boşaltılan alanı yeniden ihtiyacı olduğu kadarıyla pozitif alanla doldurmaya başlar, bu bir nevi olumlu enerji aktivasyonudur. Bedeni tamamen yenilenmiş bir enerji alanına alır ve kişiyi kendi kabulü doğrultusunda dengeli bir yapılandırmaya sokar.
 
Hayatımıza bilerek ve bilmeyerek kattığımız her şeyle mutlu olmaya çalışıyoruz. "Mutlu ve huzurlu olmamızı ne engelliyor?", bunu görebilir ve telafi edebiliriz. Bunun için sizleri RE-BALANCE THERAPY ile tanıştırmaya hazırız. Biz insanlar her şeyin en iyisini hak ediyoruz. Yeni yaşam sizin elinizde...


Yurdaay ONARAN ve İSİS MU AKADEMİ profesyonel kadrosuyla gerçekleştirebileceğiniz bireysel seanslardaki başarılarımızla sizinleyiz.
Sevgi ve inançla birlikteyiz…

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder