RE-BALANCE THERAPY, kavramların enerjilerini kartların merkezine odaklayan sembollerle çalışan bir terapi sistemidir. Sadece bireylerin üstünde değil,  anahtar olan kavramlar üstünde de kuvvetli bir çalışma olanağı sağlar.
 
RE-BALANCE THERAPY, bilinçte ve bedende yetersiz olan ya da fazla olan enerjinin tesirlerini birebir belirtir. Bu terapide kişinin içine bastırdığı, belki de unuttuğu sandığı duyguları ve bu duygulardan kalanların bedene nasıl etki ettiğini görebiliriz. İçimizde kangren olmuş duyguları ne kadar görmek istemesekte, bir gün önümüze bedensel hastalık olarak döndüğünü artık hepimiz biliyoruz.
Bu gibi sorunlarımızın odak noktasını yakalayıp, o noktayı onarabilmek bu sistemle MUCİZE olmuyor çünkü kişinin doğasında olanı kabulü oranında sistem bunu telafi edebiliyor.
 
Örneğin; Danışan, ilişki sorunları yaşıyor, bir türlü düzenli bir ilişki kuramıyor. Bunun kaynağını kart terapisinde bulabiliyoruz. Kişi partner kartında geri çekiliyorsa ki bu yoğun bir tepki ile hissedilir ve kişi kartın üstünde son derece net bir şekilde arkaya doğru çekilir. Hatta kart onu arkaya doğru dışarı atar. Bu onun ilişkideki asıl sorununun partnerleriyle ilgili değil, kendi aile kaynağındaki etkilerden dolayı olduğunu ve bu nedenle ilişkilerinde başarılı olamadığını gösterir. Bulduğumuz bu bilgi ile kişinin aile kartlarındaki etkisine bakarız. Kabul etmesi, affetmesi, dengeye alması gereken duygularını keşfedebiliriz ve yetersiz olan duyguların yüklemesini, haddini aşmış duyguların dengelemesini yapabiliriz.
 
Son derece etkili bu sistemi tüm Terapist, Yaşam koçu, Kişisel Gelişim Uzmanlarımıza ve bu alanda çalışmak isteyen dostlarımıza açtık. Bu alanda gelişmek ve seanslarına başarılı çözümler katmak isteyen tüm profesyonelleri RE-BALANCE THERAPY ile tanışmak için Yurdaay ONARAN ve profesyonel eğitmenlerimizle sizi İSİS MU AKADEMİ’ye bekliyoruz. Her türlü bilgi ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. 
 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder