1977 yılında Edirne’de doğmuştur. İsmini babasının Deniz Gezmiş’ e olan özleminden almıştır.Babası içim kahraman görülen kişinin ismi kendine konulduğu için zor ve kahramanca yaşanması gereken bir yaşam sürmek zorunda kalmıştır. Ailesinin inşaatçı olmasından dolayı büyük hayali olan Edebiyat öğretmenliğini kazandığı halde gidemeyip Trakya Üniversitesinde İnşaat Eğitimi almıştır. İstediğini yapamamanın üzüntüsünün bir gün mucizevi şekilde en sevdiği işi ona getireceğini o anda bilememiştir. Yıllar sonra şer gibi gördüğü her şeyin hayra dönüşeceğini fark etmiştir. Kendini bildi bileli çalışmaktan başka aktivitelere zaman ayıramamış fakat en büyük zevki olan felsefeden, hayatı sorgulamaktan ve daha mutlu bir yaşam nasıl yaratabileceğini düşünmekten ve bu konular üzerine felsefi, spiritüel kitaplar okumaktan vazgeçmemiştir.
2003 yılında okuduğu bir kişisel gelişim kitabının arkasına düşüp gerçekten yaşamın istediğimiz gibi değiştirilip yaşanabileceğini deneyimlemek için yola çıkmıştır. 

Çıktığı bu yolda yaşadığı her şeyin, kendinden, aile genetiğinden, bilinçaltı kalıplarından olduğunu fark edip yaşamına bu bilgileri güzellik gerçeklik olarak geçirdikten sonra öğrendiklerini,aldığı kişisel gelişim eğitimlerini insanlarla paylaşmayı seçmiştir. Dünyada herkese yetecek kadar sağlığın, bolluğun bereketin, aşkın ve başarının bolca olduğunu ve bunu herkesin hak edip, yaşayabileceğini anlatan bireysel danışmanlıklar ve toplu seminerler yapmaktadır. 2008 yılında kendi memleketi olan Edirne’de CarpeDiem Gelişim Merkezini kurmuştur. Her haliyle yaşamı birlikte paylaştığı eşi, kızı, oğlu ile hayatı öğrenip deneyimlemektir.
 
Aldığı bazı eğitimler:
 
R.ŞANAL’dan Kuantum Düşünce Tekniği 1, Kuantum Düşünce Tekniği uygulayıcı eğitimleri, R. ŞANAL ve Zeynep AKER’den Kuantum Yaşam Koçluğu, Duran TÜRKOĞLU’ndan Kuantum Dokunuş, Aslı Hatice ARUSAN’dan NLP eğitimleri, Kurumsal Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Dehanın Okulu ve Hızlı Okuma Eğitimleri, Işık ELÇİ’den Rehber Rüyalar, Yasemin EREN’den Reiki I, II, III eğitimleri, Nicole PİERRE’den TA101 (TRANSAKSİYONEL ANALİZ) eğitimi, Mustafa KARTAL’dan Nefes ve Holoterapi eğitimi, İpek Mcauley’den Refleksoloji eğitimi, Fatma CAN’dan E.F.T. (Emotional Freedom Techniques) eğitimi, Öner DÖŞER’den Astroloji Eğitimi, Tuba Küçükaksu’dan Deeksha (oneness Blessing) Uygulayıcılık Eğitimi, Dokuz Eylül Üniversitesi (DESEM) Eğitici Eğitimi Programı, Filiz BAŞTÜZEL’den Bars Uygulayıcılık Eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Masaj Uygulayıcılık Eğitimi almıştır. Hindistan Birlik Üniversitesi (India Oneness Univiersity)’nde derinleşme sürecine girmiştir. Psikologlar ve Psikiyatristler derneğinden “Temel Psikoloji Eğitimi ve Genel Psikoloji” almıştır. Mehmet BAŞKAK’tan Hipnoz Eğitimi almıştır. TSDE – EURASYS Dr. Wilfred Nelles ve Psikoterapist Heinrich Breuer’den Sistem – Aile Dizilimi eğitimi almıştır. Gunthard Weber’den Şirket Organizasyonu Eğitimi almıştır. Şu anda Mehmet Zararsızoğlu’ndan sistem dizimi terapistliği eğitimi almaktadır.Hoopono’pono (Öz Benlik) Eğitimi Dr.Ihalakala HewLen, Dr. Hunter Beomont Dizimlerde Zaman, Mekan ve Gerçek: Psikoterapide Yeni Paradigmalar, Stephan Hausner’den Hastalık ve Semptom Dizimleri, Dr. ALBRECHT MAHR ile “Etnik ve Politik Dizimler” almıştır.
 
Verdiği bazı eğitimler:
 

Ocak 2011 Kırklareli Belediye Başkanlığı’nda Hipnozla Kaliteli Yaşam Eğitimi, Mart 2011 Kırklareli Belediyesi Toplumsal İlişkiler Eğitimi,2010 yılı boyunca Kırklareli İl Halk Kütüphanesi Kişisel Gelişim Eğitimleri, Mayıs 2011 Kırklareli Belediyesi Bolluk ve Para Kullanımı Eğitimi, Mart 2012′de Kırklareli Belediyesi İletişim Profilleri- Beden Dili- Duygusal Zeka Eğitimi, Mart 2012 Enez Belediyesi Zaman ve Stres Yönetimi, Nisan 2012 Trakya Üniversitesi İletişim Becerileri Eğitimi, Nisan 2012 Edirne Havsa Belediyesi Kadın Erkek İlişkileri Eğitimi, Temmuz 2012 Kale Holding Çanakkale Seramik Fabrikası Bolluk ve Parayı Kullanma Eğitimi, Eylül 2012 Kale Holding Çanakkale Seramik Fabrikası Nefes ile Stresi Yenme Eğitimi gibi bir çok kuruma kurumsal eğitimler vermiş, halen devamlı olarak bireysel ve küçük çaplı şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendi kuruluşu içinde sürekli olarak danışmanlık ve koçluk çalışmaları yapmaktadır.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder